Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy agregaty prądotwórcze o mocach od 45 kVA aż do 550 kVA, dzięki czemu masz pewność, że o brak prądu nie musisz się obawiać. Wszystkie nasze agregaty prądotwórcze są dobrze wyciszone, dzięki czemu nikt nie usłyszy jego pracy.

Oferujemy konkurencyjne ceny, działamy na terenie całej Polscki. Jeśli szukasz agregatów prądotwórczych, skontaktuj się z nami – gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo!

Wynajem agregatów prądotwórczych

Jeśli organizujesz imprezy eventowe lub plany filmowe w terenie, wynajem agregatów prądotwórczych może być jedynym rozwiązaniem, aby zapewnić sobie prąd. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia są dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich stan techniczny. Wynajem agregatów prądotwórczych z SLS Group to wygoda i bezpieczeństwo.

Posiadamy bogate doświadczenie, wynajem agregatów prądotwórczych prowadziliśmy już podczas licznych imprez ewentowych oraz planów telewizyjnych i zdjęciowych, dzięki czemu masz pewność że nasza firma wywiąże się szybko i skutecznie z dostarczenia Ci prądu niezależnie gdzie go potrzebujesz.